HOME
1 2 3
Oryginalny temblak do niemieckiego bagnetu podoficera Wehrmacht - III Rzesza. Przedmiotw 100 % oryginalny i w bardzo dobrym stanie zachowania. Nie jest to powojenna replika których dużo jest do kupienia w internecie. Temblak w kolorze zielono-srebrnym, bawełniana taśma z aluminiową nicią. Długość całkowita 42,5 cm. Przedmiot używany ale w bardzo dobrym stanie, odwiązany od bagnetu.
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny rapeć do kordzika oficerskiego Wehrmacht. Wersja tzw. generalska
z bogatym złoconym zdobieniem na metalowych częściach, przeznaczona dla wyższych oficerów od stopnia majora wzwyż. Rapeć w 100 % oryginalny i w bardzo dobrym stanie zachowania, części metalowe wykonane z cynkalu.
Sprawne i mocne sprężyny zatrzasków, sygnatury D.R.G.M.
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny orzeł do rękojeści szpady jednostek Polizei/SS Polizei. Wersja dla oficerów - pasuje do każdej, oryginalnej, II-go wojennej oficerskiej szpady.
Orzeł wykonany z miedzi, oryginalne wąsy mocujące, sygnatura producenta OLC. Po zakończeniu wojny element bardzo często usuwany z rękojeści, w obecnych czasach oryginalny orzeł to duża rzadkość na rynku...
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalna głowica kordzika Kriegsmarine. Przedmmiot w dobrym, kolekcjonerskim stanie zachowania, dobrze zachowany wizerunek orła oraz symbol swastyki. Głowica wykonana z mosiądzu, na powierzchni metalu widoczne ślady patyny. Polecam jako element do zdenazyfikowanego kordzika KM...
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny kordzik NSFK - Nationalsozialistisches Fliegerkorps. Kordzik w bardzo dobrym stanie zachowania, w komplecie oryginalny rapeć. Rękojeść, pochwa i jelec wykonane z aluminium. Kordzik sygnowany na płazi głowni F & A Helbig Steinbach. Na górnym okuciu pochwy wybity odbiór organizacji NSFK.
CENA 3500 PLN zapytaj o ten przedmiot
Oryginalny kordzik oficera Kriegsmarine. Kordzik w każdym detalu, w 100 % oryginalny - III Rzesza. Całość w bardzo dobrym stanie zachowania, głownia
w idealnym stanie z pięknymi trawieniami, bardzo dobrze zachowana pochwa, sprawny zatrzask. Rękojeść drewniana kryta celulojdem, oryginalny oplot oraz oryginalny temblak. Na płazi sygnatura producenta E.& F. HÖRSTER - SOLINGEN.
CENA 3600 PLN zapytaj o ten przedmiot
Oryginalny nóż szturmowy Wehrmacht, Luftwaffe, Weffen SS. Broń w dobrym stanie zachowania, oryginalne okładziny rękojeści, na pochwie oryginalny lakier. Głownia w stanie bardzo dobrym, na płazi widoczna sygnatura E&F.HORSTER - SOLINGEN. Przy pochwie metalowy zaczep do mocowania noża np. w cholewie buta, dławik pochwy mocny i sprawny...
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny bagnet do karabinu Mauser 98k. Bagnet o zgodnych numerach, w komplecie oryginalna żabka. Całość w dobrym stanie, sygnowana i bez uszkodzeń mechanicznych. Producent E.u.F.Hörster, 1939 rok, numer seryjny 6418. Na głowni oryginalna oksyda oraz oryginalny szlif bojowy, sprawny zatrzask. Skóra żabki w ładnym stanie, oryginalne szycia mocne i bez uszkodzeń.
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Miniatur Troddel Seitengewehr - oryginalny, miniaturowy troddel do miniaturki niemieckiego bagnetu z okresu III Rzeszy. Przedmiot bardzo rzadki, w 100 % oryginalny i w bardzo dobrym stanie zachowania. Kolory biały i ciemnozielony, sprawny i oryginalny karabińczyk. Długość całkowita ok. 13 cm.
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny, niemiecki nóż szturmowy Kampfmesser. Nóż bez sygnatur producenta jednak oryginalny i w dobrym stanie zachowania. Pochwa wtórnie malowana z dorobionym na wzór /w.g. oryginału/ skórzanym rapciem. Oryginalne drewniane okładziny rękojeści bez uszkodzeń, płaszcz pochwy bez wgnieceń, z oryginalnym dławikiem. Długość całkowita 27,5 cm, długość głowni 13,5 cm.
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny bagnet do karabinu Mauser 98k. Producent W.K.C. Solingen, rok produkcji 1940. Bagnet w ładnym stanie tzw. strychowym - jedyna wada to niewielka morka na płaszczu pochwy /po ponownym oksydowaniu nie będzie to widoczne/. Sprawny zatrzask, bakelitowe okładziny bez uszkodzeń, głownia w pełnej długości i nie ostrzona, oryginalna oksyda. Bagnet o zgodnych numerach, widoczne wszystkie sygnatury oraz waffenamty.
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny nóż szturmowy wyprodukowany przez firmę Robert Klaas, Solingen specjalnie na zamówienie formacji Waffen SS. Noże z tą sygnaturą są dokładnie opisane w literaturze - w nożach tych bardzo często w rękojeściach osadzano runiczne piny z kordzika SS. Nóż w ładnym stanie zachowania, pochwa z zaczepem dostosowanym do noszenia w cholewie buta, oryginalne drewniane okładziny. Długość całkowita 27,5 cm; długość głowni 14,5 cm. RZADKOŚĆ !!!
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny nóż szturmowy Demag. Nóż z systemem umożliwiającym osadzenie na karabinie Mauser /funkcja bagnetu/. Jest to ładnie zachowana tzw "strychówka" na głowni niewielkie ślady płytkiej korozji, na rękojeści pozostałości oryginalnej oliwkowozielonej farby, sprawny zatrzask, pochwa oryginalna, wtórnie malowana zrekonstruowany skórzany rapeć. Na głowni sygnatura Demag D.R.G.M. Długość całkowita 28 cm; długość głowni 14,5 cm. Prusy, I Wojna Światowa.
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny nóż szturmowy piechoty Wehrmacht, Waffen SS Infanteriemesser 42. Nóż w 100 % oryginalny i w dobrym stanie zachowania. Całość to bardzo mocna
i stabilna konstrukcja bez żadnych uszkodzeń mechanicznych i bez rdzy. Mocny
dławik, oryginalna oksyda, sprawny zaczep, nity okładzin kompletne i mocne.
Nóż naprawdę w fajnym stanie - polecam uczciwie do kolekcji WH i SS
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny niemiecki nóż szturmowy jednostek Fallschirmjäger / Dywizji Pancerno Spadochronowej "Hermann Göring". Typowy nóż dla naziemnych jednostek LW, całość w bardzo dobrym stanie zachowania, kompletna i w 100 % oryginalna. Sprawny i mocny dławik, na płazi głowni odbiór techniczny Luftwaffe. Długość głowni 15 cm, długość noża w pochwie 28 cm. Na pochwie oryginalna farba.
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny niemiecki nóż szturmowy. Rzadka konstrukcja z jelcem wyprofilowanym w kształt narzędzia do rozrywania zasieków z drutu kolczastego oraz z piłą na głowni. Całość oryginał - jedyny nieoryginalny element to skórzany rapeć przy pochwie. Ładnie zachowana sygnatura F.W. BACKHAUS, OHLIGS - SOLINGEN. Naprawdę stosunkowo rzadki model noża używany w niemieckiej armii
podczas I i II Wojny Światowej - polecam do kolekcji !!!
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny niemiecki nóż szturmowy - Wehrmacht, Luftwaffe, Waffen SS. Całość w 100 % oryginalna i w bardzo dobrym stanie zachowania lecz z niewielką wadą. Przy pochwie brakuje blaszki instalującej nóż do części wyposażenia. Świetna głownia, oryginalne okładziny, na płaszczu pochwy pozostałości oryginalnej farby.
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny niemiecki rapeć kordzika/tasaka podoficerskiego organizacji R.A.D. tj. Reichsarbeitsdienst. Stan przedmiotu bardzo dobry, rapeć nie jest sygnowany lecz jest to w 100 % oryginał wyprodukowany w okresie istnienia III Rzeszy. Skóra w bardzo dobrym stanie i elastyczna, sprawny karabińczyk.
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny bagnet do karabinu Mauser - III Rzesza. W komplecie oryginalna żabka, rok produkcji 1943, producent Friedrich Abr. Herder und Sohn, Solingen. Bagnet zgodny, te same numery na głowni, pochwie i zatrzasku, widoczne
Waffenamty, sprawny zatrzask, wszystkie części oryginalne i w świetnym
stanie. Na pochwie i głowicy brak oryginalnej oksydy.
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalna rękojeść kordzika SA, NSKK. W komplecie oryginalny pin oraz oryginalny orzełek. Całość w ładnym stanie z niewielkim defektem /pęknięciem/ drewna, lecz mimo pęknięcia rękojeśc to mocna i zwarta konstrukcja. Drewno rękojeści wyraźnie sygnowane wybitym znakiem "V".
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny rapeć do policyjnej szpady "Polizei-Führerdegen" oraz szpady SS
"SS-Führerdegen". Całość w świetnym stanie i w 100 % oryginał z okresu III Rzeszy. Lakierowana na czarno skóra, sprawny karabińczyk, na rewersie sygnatura / odbiór niemieckiej policji... Rapeć przewidziany do szpad
oficerskich oraz podoficerskich.
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny, wojskowy scyzoryk firmy Robert Klaas, Solingen - scyzoryk najprawdopodobniej z wyposażenia żołnierza formacji Waffen SS. Firma ta była jednym z głównych dostawców /kontraktowym/ zaopatrującym tę formację w broń białą tj. kordziki, bagnety, noże szturmowe... Scyzoryk w pięknym stanie zachowania i w 100 % sprawny technicznie, bardzo ładne sygnatury - polecam.
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny kordzik organizacji SA - wersja z alpaki. Wszystkie części składowe
w doskonałym stanie i bez defektów, całosć ładnie sygnowana, piękna głownia, orzeł oraz pin bez śladów demontażu, wtórnie malowany płaszcz pochwy. Kordzik z pracowni F.HERDER, SOLINGEN, na jelcach odbiór "OST".
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny /model rozkładany/ nóż grawitacyjny niemieckiego skoczka spadochronowego Fallschirmjäger. Nóż kompletny i w 100 % sprawny technicznie, mocna i oryginalna sprężyna, sprawna blokada ostrza. Nóż w przyzwoitym stanie zachowania lecz z wadami okładzin rękojeści. Na szpikulcu odbiór Luftwaffe oraz numer RBN, głownia sygnowana Paul Weyersberg & Co. Solingen, Rostfrei.
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny kordzik SA - kordzik w bardzo ładnym stanie, a jedyna jego wada to brak farby na pochwie. Wczesny kordzik w wersji z alpaki, producent E. Knecht
& Co. Solingen, dobrze widoczna sygnatura i logo producenta, ładnie zachowane motto. W rękojeści oryginalny pin i orzełek.
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny kordzik Kriegsmarine - producent WKC Solingen, całość w naprawdę świetnym stanie i zadbana. Oryginalna rękojeść bez uszkodzeń mechanicznych, wszystkie części składowe od jednego egzemplaża, sprawny i mocny zatrzask, głownia fabrycznie bez naniesionego dekoru.
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny, ekstremalnie rzadki na rynku, niemiecki nóż szturmowy Wehrmacht, Waffen SS. Broń z multitoolem w rękojeści, całość sprawna i w świetnym stanie. Na pochwie 90 % oryginalnego lakieru, głownia w pełnej długości, sprawny
i mocny dławik, oryginalne bakelitowe okładziny. Noże te to bardzo duża
rzadkość nawet w zachodnich, profesjonalnych kolekcjach...
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny rapeć od kordzika SA - III Rzesza. Skóra w dobrym stanie, mocna, elastyczna i w oryginalnym barwieniu. Karabińczyk z alpaki ze sprawną sprężyną, stalowa klamerka z oryginalnym i mocnym nitem przy skórze. Szlufka w kolorze czarnym - prawdopodobnie od kordzika SS lub NSKK. Ładny stan - polecam...
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
Oryginalny, zgodny, pięknie zachowany niemiecki bagnet od karabinu Mauser k98 Bagnet z 1940 roku, producent E.Pack & Söhne, Solingen - firma ta dostarczała broń białą dla formacji Waffen SS. Na całej powierzchni niemal 100 % oryginalnej oksydy, bakelitowe okładki bez uszkodzeń, sprawny i mocny dławik...
PRZEDMIOT SPRZEDANY-SOLD
HOME